Pred tým, než odídete

Dovoľte mi vás pozvať na naše sociálne siete.

Telefon ikona Zavolajte nám ihneď
Mimik by Mick logo Objednajte sa TERAZ
Telefon ikona

Rady od profesionálov

Odbornosť, moderné technológie ale aj mnoho ďalšieho vám zabezpečí 100% kvalitu a spokojnosť.

7 najčastejších otázok o strojčekoch

Stále ide o zásah do zdravia človeka. Aj keď to veľa ľudí nevie, z nesprávnych postavení zubov môže vzniknúť mnoho iných chorôb a zlozvykov.

Zobraziť viac →
Je fluorid jed?

Fluoridy sú negatívne nabité ióny prvku, ktorý sa nazýva fluór. Fluór je prvok, ktorý sa ale do ľudského tela nemôže v bežnom spôsobe života dostať.

Zobraziť viac →
Všetko čo potrebujete vedieť o kazoch

Zubný kaz je najrozšírenejšie ochorenie v ľudskej populácii. Jedná sa o defekt zuba, ktorý je spôsobený rozleptaním tvrdých zubných tkanív.

Zobraziť viac →
Prečo sa zuby plombujú?

V súčasnom svete, aj keď je do veľkej miery pokročilý, neexistuje iný spôsob, ako defekt zubu napraviť. Inak ako použitím telu cudzích materiálov.

Zobraziť viac →
Bielenie zubov alebo prečo zuby žĺtnu?

Rozmýšľali ste niekedy nad tým, prečo nemáme od prirodzenia zuby biele ako vápno? Prečo niektorí ľudia majú belšie zuby ako iní? Alebo prečo nás priťahujú viac ľudia so žiarivým úsmevom?

Zobraziť viac →
Starostlivosť o zubnú dutinu. 7 krokov, ktoré vám ušeria 560€.

Nepoužívate správnu zubnú kefku. Aká kefka je pre Vás vhodná? Správna kefka by mala mať rovnomerné rozloženie štetín, ideálne rovnakej dĺžky. Tvrdosť kefky je vec, ktorú si pacient vie vybrať podľa preferencií tak, aby si dokázal očistiť povlak zo zubov. V podstate je však oveľa dôležitejšia technika pri čistení zubov ako samotná kefka, pokiaľ ide […]

Zobraziť viac →
Strojček na zuby, doživotná investícia

„Veľa ľudí sa ma pýtalo ako fungujú strojčeky, a veľa ľudí mi aj povedalo, že má nepríjemné skúsenosti a averziu voči strojčekom. Rozhodol som sa zodpovedať niektoré z Vašich najčastejších otázok v dnešnom článku.“ Je zubný strojček pre každú vekovú kategóriu? Áno, samozrejme platí, čím skôr sa začne, tým je to jednoduchšie. Strojček neslúži len […]

Zobraziť viac →
Výhody 3D röntgenu zubov

Ukazuje vždy situáciu v priestore. Podáva mnohonásobne viac informácii, čím uľahčuje terapiu a diagnózu lekárovi. Taktiež tam prakticky neexistuje odchýlka,takže až sa niečo nameria v 3D snímke, je to na 100 percent presné. V súčasnom lekárstve neexistuje nič, čo by nahradilo CT vyšetrenie, či už v zubnom lekárstve alebo v medicíne všeobecne. Stroj, ktorý používam […]

Zobraziť viac →
Problémy so zubami? Odborná a kvalitná zubná pomoc v Poprade.
Zavolajte nám ihneď
+421 910 722 635
Zubná ambulancia a zubár Mimik by Mick
Verím, že ste našli všetky potrebné informácie.

Až by nie, tak neváhajte kontaktovať Mimik by Mick ambulanciu, stačí napísať.

Napište nám
Nenašli ste čo ste hľadali?
Zubná ambulancia a zubár Mimik by Mick
Nenašli ste čo ste hľadali?

Neváhajte a kontaktujte zubnú ambulanciu Mimik by Mich ešte dnes.

Zavolajte nám