Pred tým, než odídete

Dovoľte mi vás pozvať na naše sociálne siete.

Telefon ikona Zavolajte nám ihneď
Mimik by Mick logo Objednajte sa TERAZ
Telefon ikona

Chcem nový úsmev. Aké sú moje možnosti?

Chcem nový úsmev. Aké sú moje možnosti?

Chcete sa konečne bezstarostne usmievať? Nie ste sami. Každý rok vítame nových pacientov, ktorých už unavujú zubné problémy, ktoré ich už roky trápia. Stretávame sa s otázkami a požiadavkami ako „Chcem, aby boli všetky moje zuby odstránené a nahradené. Aké sú moje možnosti? “

Či už sú zubné problémy spôsobené genetikou, úrazom alebo rokmi zanedbávania, ak ste unavení z riešenia týchto problémov, potom by ste mohli zvážiť odstránenie všetkých zubov a začať odznova. Aké sú vaše skutočné možnosti?

Po odstránení všetkých zubov s plánom si ich nahradiť, musíte zvážiť dve hlavné možnosti:

  • Zubné náhrady (snímateľné)
  • Zubné implantáty (možnosť trvalej výmeny zubov)

Každá z nich má svoje výhody a nevýhody. Pokračujte v čítaní a dozviete sa aké to sú.

Spravte prvý krok na ceste za svojim vysnívaným úsmevom

Objednajte sa ešte dnes!

Objednať bezplatnú konzultáciu

Zubné náhrady

Zubné protézy nie sú „náhradou“ zubov, pretože nie sú trvalé. Vyzerajú však veľmi reálne, takže nemusíte chodiť na verejnosť bez zubov. Ak vám chýbajú zuby, zubné náhrady sú dostupné a to je jeden z najčastejších dôvodov, prečo sa ľudia vydávajú touto cestou. Ak uvažujete o zubnej protéze, pokračujte v čítaní, aby ste vedeli o možných negatívach, ktoré táto možnosť prináša.

Hlavnou nevýhodou zubných protéz je, že NIE sú skutočne pripevnené k vašim ďasnám. To môže spôsobiť ťažkosti pri žuvaní, jedení a rozprávaní, čo môže byť veľmi frustrujúce. Našťastie existujú spôsoby ako pomôcť prispôsobovaniu zubnej náhrady. Niektorým ľuďom je v skutočnosti jednoduchšie vybrať si zubnú protézu pri jedle, čo však môže byť na verejnosti nepríjemné a môže spôsobiť dlhodobé vážne problémy s trávením.

Majte na pamäti, že zubné náhrady je potrebné vyberať každú noc a pravidelne ich čistiť. Zubné protézy vydržia 5-10 rokov, takže majú celkom dobrú trvanlivosť. Najväčšou nevýhodou toho, že vám chýbajú všetky zuby je, že sa vaša čeľustná kosť časom začne pomaly resorbovať, lebo nemá zuby, ktoré by ju udržiavali v pôvodnom stave. Zubné protézy nezapájajú čeľusť rovnakým spôsobom ako zuby, čo vedie k tomu, že vaša tvár bude mať „prepadnutý“ vzhľad, čím dlhšie budete bez zubov.

Zubné implantáty

Zubné implantáty sú najviac odporúčanou možnosťou náhrady zubov, pretože fungujú ako skutočné zuby a zabraňujú rezorpcii čeľustných kostí. Implantát prechádza do čeľuste a spája sa s kosťou, aby stimuloval čeľustnú kosť rovnako ako skutočné zuby. Žiadna prepadnutá tvár so zubnými implantátmi – to je veľké plus!

Rekonštrukcie chrupu ALL ON 4 a ALL ON 6 sú jedinečným riešením výmeny zubov, pretože na hornej a dolnej čeľusti sú iba 4 implantáty (alebo 6, podľa odporúčania zubného lekára). Po zavedení implantátov sa s implantátmi spojí „trvalá zubná protéza, ktorá vyzerá a chová sa podobne ako skutočné zuby. Trvalá zubná protéza sa pripája k implantátom, takže môžete s nimi jesť, spať, rozprávať a to všetko bez nepríjemných momentov vypadnutia zubnej protézy.

Máte otázky týkajúce sa zubných implantátov All on 4?

Objednajte sa na bezplatnú konzultáciu ohľadom stavu Vášho chrupu a o najvhodnejšom riešení pre Vás

Problémy so zubami? Odborná a kvalitná zubná pomoc v Poprade.
Zavolajte nám ihneď
+421 910 722 635
Zubná ambulancia a zubár Mimik by Mick
Verím, že ste našli všetky potrebné informácie.

Až by nie, tak neváhajte kontaktovať Mimik by Mick ambulanciu, stačí napísať.

Napište nám
Nenašli ste čo ste hľadali?
Zubná ambulancia a zubár Mimik by Mick
Nenašli ste čo ste hľadali?

Neváhajte a kontaktujte zubnú ambulanciu Mimik by Mich ešte dnes.

Zavolajte nám
dp Marketing Group

Táto webová stránka bola nadizajnovaná a vytvorená spoločnosťou dp Marketing Group s. r. o.