Pred tým, než odídete

Dovoľte mi vás pozvať na naše sociálne siete.

Telefon ikona Zavolajte nám ihneď
Mimik by Mick logo Objednajte sa TERAZ
Telefon ikona
  Strojček na zuby Invisalign v Poprade /
 1. Služby
 2. /
 3. Strojček na zuby Invisalign

Strojček na zuby Invisalign v Poprade

Naša ambulancia Mimik v Poprade vykonáva liečby postavenia zubov v čeľusti a sánke za použitia prevratného neviditeľného strojčeka Invisalign. Strojček na zuby Invisalign v Poprade predstavuje všetko, čo moderná stomatológia v dnešnej dobe ponúka.

Aký je to zubný strojček Invisalign?

Ide o čeľustnoortopedický aparát, ktorý bol navrhnutý na to, aby dokázal riešiť takmer každú odchýlku. Jedná sa o súbor zubných plastových dláh, ktore pacient nosí počas celého dňa a tak posúvajú po malých častiach zuby na ich správne miesto. Nie je to iba obyčajný strojček, nakoľko dáva pacientom veľký komfort, možnosť si ho kedykoľvek zložiť a vďaka svojej priehľadnej štruktúre ho na zuboch takmer nie je vidno.

Strojček na zuby Invisalign v Poprade Objednajte sa

Vyžiadajte si ponuku na neviditeľný zubný strojček Invisalign od zubnej ambulancie MIMIK v Poprade.

  Ako prebieha liečba?

  V prvom rade je potrebná konzultácia, kde sa zhodnotí momentálny stav a určí sa optimálny postup. Takisto sa zhotoví RTG snímka a doporučí sa pacientovi opraviť alebo odstrániť všetky zuby, ktoré si to vyžadujú. Až po tom je možné pristúpiť k druhému kroku, ktorým je sken zubov. Sken je rýchly a bezbolestný, úplne sa tým eliminuje nepríjemný zážitok plných úst pri odtláčaní chrupu odtlačkovými hmotami.

  Už po prvom skene vieme pacientovi približne ukázať,ako sa jeho chrup bude upravovať, ale detajlný obraz o tom nám poskytne až projekcia, ktorú nám zašlú priamo z centra, kde sa dlahy vyrábajú. S touto projekciou už pacienti vedia, ako dlho bude liečba prebiehať a aký výsledok možno očakávať v tom ktorom týždni.

  Ak so všetkým súhlasia, pristúpi sa k fáze výroby dláh a ich odovzdaniu pacientovi.

  Strojček na zuby Invisalign v Poprade
  Problémy so zubami? Odborná a kvalitná zubná pomoc v Poprade.
  Zavolajte nám ihneď
  +421 910 722 635

  Viac o strojčeku na zuby Invisalign v Poprade

  Pozrite si video, v ktorom sa dozviete o endodoncií v Poprade viac.

  Zasahuje sa do samotných zubov?

  Zásahy sú minimálne. Poväčšine stačí na zuby nalepiť malé výstupky, ktoré slúžia na ukotvenie dlahy, ale tie sú zhotovené z materiálu, ktorý sa používa na biele plomby, takže sa dajú rýchlo neskôr odstrániť bez toho, aby sa zub akokoľvek poškodil. Druhým zásahom, ktorý ale nie je potrebný u väčšiny pacientov je takzvaný stripping. Ide o mierny zábrus bočných strán zubov iba za použita brusnej pásky. Nie je treba sa toho báť, nakoľko to nespôsobuje bolesti a ani zvýšenú kazivosť zubov.

  Strojček na zuby Invisalign v Poprade
  Problémy so zubami? Odborná a kvalitná zubná pomoc v Poprade.
  Zavolajte nám ihneď
  +421 910 722 635

  Možno očakávať bolesť pri strojčeku na zuby Invisalign v Poprade?

  Bolesti zubov samozrejme môžu nastať, ale nie je to spojené so zásahom do zuba, ale s jeho presúvaním. Po výmene dlahy sú zuby tlačené na iné miesto a preto sa stávajú na maximálne pár dní citlivými na dotyk. Je to reakcia na prestavbu okolia zuba.

  Ako dlho a často musím dlahy nosiť?

  Dlahy sa nosia celý deň a takisto sa s nimi spí. Doporučené je 22 hodín denne. Ak sa však pacient potrebuje najesť, dlahy si musí dať dole. Alebo ak má povedzme nejakú spoločenskú udalosť, kde by sa obával, že to bude vidieť, dlahy si zloží a nasadí neskôr. Vždy ale doporučujeme si ich odložiť do škatuľky, ktorú od nás dostanete spolu s dlahami, aby ste vedeli, kde sa nachádzajú. Stane sa z toho jednoduch zvyk.

  Ako sa robí hygiena strojčeka na zuby Invisalign v Poprade?

  Hygiena je pri Invisalign veľmi jednoduchá. V podstate sa ničím nelíši od bežnej. Požívať možno klasické či sonické kefky, medzizubné kefky a nite. Doporučuje sa umytie zubov po každom jedle a opláchnutie dláh pred každým nasadením do úst. Dlahy sa taktiež umývajú kefkou a pastou, takže pacienti nemajú starosti navyše s hľadaním a kupovaním nových prostriedkov.

  Čo ak dlahu stratím?

  Nedeje sa žiadna tragédia, dlahy sa dajú doobjednať.

  Čo ak sa nemôžem dostaviť na kontrolu a po novú sadu dláh?

  Taktiež jednoduché riešenie. Pacient nosí poslednú aktuálnu dlahu až do doby, pokiaľ dostane nové dlahy. Pokiaľ na zuboch nie je potrebná žiadna úprava, vieme dlahy zaslať aj poštou.

  Strojček na zuby Invisalign v Poprade

  Komu všetkému je strojček na zuby Invisalign v Poprade určený?

  Je vhodný pre všetky vekové kategórie. Od detí až po dospelých. Samozrejme, ak ide o detičky, alebo všeobecne o tých menej zodpovedných, je lepšie vybrať si fixný aparát, ktorý zo zubov zložiť pacient nevie.

  Koľko taký aparát stojí a aký je spôsob platby?

  Strojček na zuby Invisalign v Poprade má viacero alternatív:

  Pre detičky Invisalign First za 1500 eur

  Pre tínedžerov 3000 eur

  Pre dospelých 4000 eur

  Problémy so zubami? Odborná a kvalitná zubná pomoc v Poprade.
  Zavolajte nám ihneď
  +421 910 722 635
  Zubná ambulancia a zubár Mimik by Mick
  Verím, že ste našli všetky potrebné informácie.

  Až by nie, tak neváhajte kontaktovať Mimik by Mick ambulanciu, stačí napísať.

  Napište nám
  Nenašli ste čo ste hľadali?
  Zubná ambulancia a zubár Mimik by Mick
  Nenašli ste čo ste hľadali?

  Neváhajte a kontaktujte zubnú ambulanciu Mimik by Mich ešte dnes.

  Zavolajte nám